Swifty Corporation sells one product and uses a perpetual inventory system. The beginning inventory consisted of 79 units that cost $18 per unit. During the current month, the company purchased 485 units at $18 each. Sales during the month totaled 356 units for $43 each. What is the cost of goods sold using the LIFO method?