Lee is comparing brands of juice. Brand A
costs $4.95 for 3 bottles and each bottle
contains 0.95 liter. Brand B costs $5.19
for 5 bottles and each bottle contains
0.55 liter. Which has more juice: 3 bottles
of Brand A or 5 bottles of Brand B?​