Respuesta :
Answer:
12.94 for 1 ft squared
Step-by-step explanation:
You divide 220 by 17.
Answer:
$12.94
Step-by-step explanation:
For 17 ft² = $220
Unit rate = 220/17 = $12.94
Answer:
12.94 for 1 ft squared
Step-by-step explanation:
You divide 220 by 17.
Answer:
$12.94
Step-by-step explanation:
For 17 ft² = $220
Unit rate = 220/17 = $12.94