Respuesta :
Answer:
0.35 cents each
Step-by-step explanation:
2.10 divided by 6 = 0.35
35 cents is the price for each orange. You take the total (2.10) and divide it by 6 to get the answer
Answer:
0.35 cents each
Step-by-step explanation:
2.10 divided by 6 = 0.35