thekid1248
thekid1248
30-11-2020
Mathematics
contestada
HELP ME OUT!!!!!!!!!!
Respuesta :
EAnswers
EAnswers
30-11-2020
Answer:
it costs 1/3 or 0.333... for one orange
X represents number of oranges
Y represents the cost
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 15+ )
Otras preguntas
What should you remember about typography while creating your résumé? It is advisable to avoid using [blank] font when creating your résumé. To facilitate reada
Sarah works for the Urban Pollination Project at UW. Five years ago, 25% of urban gardens were visited by native bees, and Sarah would like to show that this pr
Зху(5х + 7y) multiply
Which is a reasonable first step that can be used to solve the equation 4x+3(x+2) = 5(2x-3)? Distribute the 3 to x + 2, and distribute the 5 to (2x - 3). O Comb
An astronaut who weighs 126 pounds on Earth weighs only 21 pounds on the moon. How much would a person who weighs 31 pounds on the moon weigh on Earth? Show you
Read the following scenario: A fast-moving tornado has just ripped through a Dallas suburb, leaving devastation in its wake. A national news organization based
What is crystallization ?
a.The Mars is red in colour. Why?
Janos Corporation, which has only one product, has provided the following data concerning its most recent month of operations: What is the net operating income
SEXUAL ASSAULT "TRUE" OR "FALSE" PRE-TEST