Swifty Company manufactures and sells three products. Relevant per unit data concerning each product are given below. Product A B C Selling price $9 $14 $18 Variable costs and expenses $6 $12 $15 Machine hours to produce 2 1 2 Compute the contribution margin per unit of limited resource (machine hours) for each product. (Round contribution margin per unit to 2 decimal places, e.g. 1.50.) Product A Product B Product C Contribution margin per unit of limited resource $ $ $ Assuming 3,000 additional machine hours are available, which product should be manufactured