All cheeses in Blake's Grocery sell for no less than $3.95 per pound
but less than $4 per pound. List all possible cheese prices at the store
from least to greatest.

Respuesta :

Answer:

3.95,3.96,3.97,3.98,3.99 i think lol

Step-by-step explanation: