Seudónimo
Seudónimo
31-01-2017
Mathematics
contestada
what is the unit rate for $1.98 for 6 bananans
Respuesta :
iamnevin546nev546
iamnevin546nev546
31-01-2017
$0.33
thirty three cents
Answer Link
cutiekitty178
cutiekitty178
31-01-2017
the answer is $0.33
_____
1 banana
:) hope this helped
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 39+ )
Otras preguntas
can pie be written as a natural number
What did Mary Cassatt express in her painting Mother and Child? A. She documented an historical event. B. She decorated a functional object. C. She documente
Determine the slope of the linear function. f(8)=-1 and f(2)=3
convert 16.7 inches to yards
Christopher and Kate noticed that after a rainstorm some of the rocks in their yard appear to shrink. They wondered how the mass of the rocks changed when disso
standerd form for 4,000 300 20 9
what are three sets of relatively prime numbers
what is the answer to -6+(-4)
How would using a number line to find the sum of 2+5 be different from using a number line to find the sum -2+(-5)?
39 and 49 someone plz answer