Susana makes tacos that she would like to sell at anupcoming school fair. She must pay $75 to rent abooth at the school fair. The ingredients for each tacocost $1.25, and she plans to sell each taco for $3.50.To make a profit, she must make more money than shespends. Susana has already made 15 tacos.Part A (first textbox) Write and solve an inequality toshow how many tacos Susana should make in order tomake some profit. Show the steps of your solutions.Part B (second textbox) Given that Susana has alreadymade 15 tacos, how many additional tacos must shemake and sell to make a profit? Answer in a completesentence.I’m