P.1.3b Four candy stores are competing with each other. Which store offers the best buy for candy? A.) Sweet Store: 12 pack for $3.00 B.) Delicious Treats: 22 pack for $4.62 C.) Sugar Factory: 18 pack for $5.40 D.) Chocolate Shop: 36 pack for $7.20