Lea and Rob are selling fruit for a school fundraiser. Customers can buy small boxes of orangesand large boxes of oranges. Lea sold 2 small boxes of oranges and 1 large box of oranges for atotal of $12. Rob sold 3 small boxes of oranges and 1 large box of oranges for a total of $16.Find the cost each of one small box of oranges and one large box of oranges.