kittykat132
kittykat132
27-09-2017
Mathematics
contestada
2 for $9. what is the unit price?
Respuesta :
ruhibreddy
ruhibreddy
27-09-2017
9/2
4.50
Hope this helped!
Answer Link
annamariaad18
annamariaad18
27-09-2017
$4.50 is ur answer all u do is 9 divided by 2
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 77+ )
Otras preguntas
what city is located on 35 degrees north and 135 degrees east
(Stretch your thinking) (hi please help me with my homework)I am a number less than 3000.when you divide me by 58 my remainder is 44.when you me divide 32 my re
6 verbs on chocolate , pleaseee !
How are adenine and guanine alike and different
How old was Abraham Lincoln when he died?
How would you use the word caginess in a sentence
Which statement about the words "who" and "whom" is most accurate? A. "Whom" is an object pronoun.C. The pronoun "whom" can'
X=7y-9 X+7y=8 Need help using substitution. ?! Please
If you use half as many moles of reactant *then: you'll make twice as much moneythe reaction won't happen the reaction will release half as much heat the reacti
Bella is planning to write in a journal. Some pages will have one journal entry on them, and other pages will have two journal entries on them. If Bella wants t